Lüleburgaz Berber Saç & Sakal Tıraşı

KAPTAN'ın Elinden Profesyonel Tıraş

Saç ve sakal kesiminiz iletişimdeki ilk izlenimlerinizi veren özel bölgelerinizdir. Fizyonominize özel olarak kesilmiş olan saç ve sakallarınız iletişimdeki ilk temasta şık, kendinden emin ve bakımlı imajını vermenize olanak tanır. Bu hususta sıradan saç kesimleri ile iletişimde ve ikili ilişkilerinizde arzu ettiğiniz imajı sağlamak mümkün olmayabilir.

Bu hususta özel eğitimli ve uluslararası dereceleri olan Ömer KAPTAN, ihtiyaçlarınızı anlayabilir ve fizyonomi ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak saç ve sakal tıraşlarınızı bu ölçüde dizayn edebilir.

Saç Tıraşı

Saç tipi ve kafa fizyonomisi kişiden kişiye oldukça değişken bir durumdur, bu faktörler göz önünde bulundurularak saç kesiminiz yapılır.

Sakal Tıraşı

Kişinin yüz hatlarını ve görünüşünü inanılmaz ölçülerde etkileyebilir. Fizyonominize uygun bir saç kesimi sizi değiştirecek.

Memunineyitiniz İçin

Saç & sakal ve tarz üzerine her zaman danışabileceğiniz ve kendi tarzınızı yaratırken destek alabileceğiniz bir hair artist.

  • Fizyonominize uygun saç & sakal kesimi.
  • Kaş ve bölgesel tüyleri düzeltme ve alma.
  • Opsiyonel saç & sakal bakımı hizmeti.
  • Opsiyonel saç yıkama hizmeti.
  • Ömer KAPTAN’ın spesiyal ürünleri.

1. Neden Ömer Kaptan ?

Ömer Kaptan, alanında 15 yılı aşkın deneyim ve tecrübeye sahip olmasının yanında alanında uluslararası önemli derecelere sahip tanınmış bir isim.

2. Neden Fizyonomik Kesim ?

Saç stilleri kafa yapısı ve saç köklerine bağlı olarak kişiden kişiye her zaman değişkenlik gösterir, herkes için aynı kesilen saç, hiçbir kişisel imaj ve şıklık yaratamaz. Fizyonomik kesimde saçlarınız kafa yapınız ve yüz hatlarına uygun şekilde özel olarak kesilmektedir.

3. Ömer Kaptan Nerede ?

KAPTAN, Lüleburgaz’daki işletmesinde Türkiye’nin her yerinden müşteri kabul etmekte ve fizyonomik kesim ile kişilerin yeni tarzlarına ulaşmasında rehberlik etmektedir. İletişim sayfasından hemen adres ve irtibat numaralarına bulaşabilirsiniz.

4. Fiyatlar Nasıl ?

Fiyatlar özel kesim teknikleri ve kesimin profesyonel isim tarafından yapılıyor olmasına karşın piyasa fiyatlandırmaları ile paraleldir. İhtiyacınız olan kesim için ufak farklılıklar görülebilir. Detaylı fiyat bilgisi için aramaktan veya whatsapp üzerinden ulaşmaktan çekinmeyin.

Kolay Randevu

Bize kolayca ulaşarak randevu alabilir ve yeni saç tarzınıza kavuşabilirsiniz.